رای شما post

چرم یکی از قدیمی ترین مدیاهایی است که از زمان های خیلی دور تا به امروز به طور گسترده برای دوخت لباس ، کیف ، کفش و … استفاده می شود و در بین مردم محبوبیت فراوانی دارد. در سال ۲۰۱۲ تحولاتی در تکنولوژی چاپ دیجیتال رخ داد، از طرفی پیشرفت روز افزون صنعت مد و پوشاک و تقاضای تنوع از سوی مردم جامعه باعث شد این مدیای بادوام و انعطاف پذیر و پرطرفدار به سرعت وارد عرصه چاپ دیجیتال شود و با وارد شدن چرم به عرصه چاپ دیجیتال کارگاه هایی با عنوان چاپ لوگو بر روی محصولات چرمی شکل گرفت.

تاثیر چاپ لوگو بر روی محصولات چرمی بر کسب و کار 

دستگاه چاپ لوگو بر روی محصولات چرمی (چاپ دیجیتال بر روی چرم) باعث ایجاد کسب و کار جدید و بازارهای تخصصی و سفارشی شده، در حال حاضر در صنعت چاپ دیجیتال شاهد سفارشی سازی بازار هستیم به این شکل که در بسیاری از کشورها به ویژه ایران کارگاه ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگی شکل گرفته که به سفارش روی چرم ، چاپ می کنند مانند دستبند ، دفترچه یادداشت ، لوازم جانبی موبایل و تبلت ، کیف ، کفش ، سررسید و …


انجام تمامی امور چاپ در مرکز چاپ قاصدک سفید


در صنعت تبلیغات بالا رفتن تقاضا برای محصولات سفارشی در بسیاری از برنامه های کاربردی به ویژه چرم از اهمیت بالایی برخوردار است.

دستگاه چاپ لوگو بر روی محصولات چرمی

دستگاه چاپ لوگو بر روی محصولات چرمی

پیشرفت چاپ دیجیتال روی چرم در کشورهای اروپایی و آمریکایی

در ایالات متحده آمریکا با توجه به تقاضای بازار، روز به روز چاپ دیجیتال روی چرم پیشرفت کرده و به گفته مک گاورن کارشناس مطالعه بازار هنوز جا برای پیشرفت مدیای چرم در عرصه چاپ دیجیتال وجود دارد.

در حال حاضر در بسیاری از کشورهای اروپایی به ویژه ایتالیا که در عرصه چرم از گذشته تاکنون پیشرفت بسیار چشم گیری داشته و بازار داغی برای چاپ دیجیتال بر روی چرم محسوب می شود، صنعت مد و پوشاک در اروپا و آمریکا به طور کامل نمایانگر مفهوم چاپ دیجیتال است.