اجزای ست اداری
رای شما post

طراحی ست اداری یکی از اصول مهم در تبلیغات مربوط به یک برند است.و شما با یک پارچه کردن اوراق اداری خود می توانید به شکلی بسیار تاثیر گذار در مقابل مشتریانتان ظاهر شوید. به منظور طراحی ست اداری، طراحی لوگو, طراحی پوستر، کاتالوگ و … می بایست اجزای ست اداری را شناخت و  نسبت به طراحی آنها اقدام کرد.

[ez-toc]
به عنوان مثال یکی از اولین چیزهایی که اغلب مردم در ابتدای آشنایی با شما و کسب و کارتان با آن رو به رو می‌شوند کارت ویزیت شما میباشد. بنابراین داشتن یک طراحی کارت ویزیت مناسب همراه با چاپ با کیفیت و جنس مناسب  بسیار با اهمیت است.

اجزای ست اداری

در حالت کلی اجزای ست اداری شامل : سربرگ ، پاکت ، کارت ویزیت می باشد و درجه دوم یادداشت ، فاکتور ، فولدر ، لیبل و فرم ها در ابعاد و اندازه های استاندارد یکی از اصلی ترین ابزار های مکاتبات داخلی و خارجی یک مجموعه می باشد. طراحی اجزای ست اداری خلاقانه و منحصر بفرد یکی از عناصر برند سازی و ارتقا سطح یک مجموعه است . طراحی ست و اوراق اداری با هارمونی و رعایت اصول طراحی و چاپ می تواند خود یک ابزار تبلیغاتی موثر با کمترین هزینه نسبت به سایر ابزار های تبلیغاتی با ماندگاری بالا باشد.

اجزای ست اداری

اجزای ست اداری

 

طراحی پاکت نامه

طراحی و چاپ پاکت یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین اجزای  یک ست اداری موفق می باشد، معمولا پاکت نامه به اصطلاح ملخی در ابعاد ۲۲*۱۱ و پاکت A4 در سایز ۲۳ *۳۲٫۵، پاکت A5 در سایز ۲۳ * ۱۶ می باشند، در طراحی پاکت بجز ابعاد ذکر شده می تواند از ابعاد های دلخواه و طرح خاص و خلاقانه بر اساس نیاز مشتری استفاده نمود و در زمینه چاپ، چاپ در داخل و خارج پاکت، ۵ رنگ همزمان، ساخت قالب سفارشی، دایکات لبه گرد، چسب درب پاکت، با کاغذ های تحریر، گلاسه، کتان، فانتزی طرح دار و همچنین مقوایی کارتی قابل اجرا  می باشد.


چاپ ست اداری فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت هم عناصر تشکیل دهنده و از اجزای ست اداری می باشد، معمولا بیزنس کارت ها در ابعاد و سایز استاندارد بصورت ۵٫۵ * ۴٫۸ و ۸٫۹ * ۵٫۸ می باشند، که رعایت نکاتی در زمینه ترکیب و عنوان بندی مناسب، هارمونی رنگ ها، سایز فونت، رعایت فاصله های قبل و بعد از برش می تواند در زیبایی آن تاثیر گذار باشد . و چاپ آن به دو صورت عمومی و اختصاصی قابل انجام است که بنا به حساسیت مشتری قابل اجرا در ابعاد و برش های خاص، نقره و برجسته قابل انجام می باشد، جنس مورد استفاده عموما گلاسه مات یا براق، کتان آلمان، هلند، مقوایی کارتی، با روکش سلفون یا لمینیت می باشد.

طراحی سربرگ

یکی دیگر از اجزای ست اداری، سربرگ آن می باشد. سایز استاندارد سربرگ ۲۱*۲۹٫۷ و ۲۱*۱۴٫۸ می باشد، در طراحی سربرگ باید بر اساس استاندارد های کاغذ پیش و پس از برش باشد، تعیین فونت با اندازه مناسب، سادگی و رعایت فاصله ها، ترکیب بندی لوگو و آرم و هارمونی رنگ ها از اصول طراحی می باشد و همچنین در زمینه چاپ: چاپ همزمان ۵ رنگ و رنگ ساختگی طلایی و نقره ای طبق سلیقه مشتری، خدمات ویژه: لوگو برجسته و طلاکوب و برش لبه گرد در انواع کاغذ های فانتزی، کاغذ های تحریر و کتان از قابلیت های قابل انجام می باشد.