Ghasedak Print

چاپ قاصدک

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک نقش مهمی در فضای رقابتی تجارت امروز دارد. کسب و کارها برای تولید محتوای اثرگذار گرافیکی که شامل بروشور، کارت ویزیت، وب سایت، جزوات، سربرگ ها و … به طراحان گرافیک نیاز دارند.

لوگویی ساده و به یادماندنی نیاز اولیه هر شرکت برای ایجاد برندی شناخته شده است. همچنین استفاده از طراحی گرافیکی برای ساختن صفحات شبکه‌های اجتماعی و اپ های موبایل منحصر به فرد ضروری است. طراحی گرافیکی به عنصری اساسی در تجارت هم به شکل فیزیکی و هم به شکل مجازی تبدیل شده است.

یکی از دلایل استفاده روزافزون از طراحی گرافیکی نیاز به ارتباط موثر با مخاطبان است. ورود مشتریان و مخاطبان بیشتر به بازار، رقابت برای جذب آنان را سنگین تر کرده است. برای باقیماندن در رقابت استفاده از طراحی گرافیکی برای جلب مشتریان احتمالی ضروری است و کارآفرینان نیازی روزافزون به ارتباط گیری با مخاطب هدف از طریق طراحی گرافیکی احساس می‌کنند.

طبق تحقیقات صورت گرفته در دپارتمان روانشناسی دانشگاه اوسلو ، سیستم پاداش مغز در تولید تجربه لذت در زمانی که مثلاً از یک غذای خوشمزه لذت می‌بردیم یا برنده لاتری می‌شویم، دخالت دارد. به نظر می‌رسد که همین سیستم در ایجاد حس لذت در نگاه کردن به یک صورت زیبا یا طرح گرافیکی زیبا نیز دخیل است.

یک طراحی زیبا و اصولی می توانند به رشد برند شما کمک شایانی کند

در صورت نیاز به طراحی گرافیک (کارت ویزیت ، ست اداری ، بروشور ، و سایر اقلام تبلیغاتی ) با ما تماس بگیرید

لیست قیمت طراحی گرافیکی به شرح زیر است برای اطلاع دقیق تر از تعرفه طراحی و چاپ و استفاده از تخفیف ویژه تماس حاصل فرمایید:

تعرفه طراحی:
۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰
۰۹۱۲۰۵۸۹۰۴۱

ایمیل پذیرش سفارشات:

order@ghasedakprint.com

phone