Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ تراکت

طراحی و چاپ تراکت

تراکت یکی از مدرن ترین راه های اطلاع رسانی و تبلیغات چاپی است. از تراکت برای اطلاع رسانی

در ابعاد گسترده و برای اهداف مختلف استفاده می شود. اگر قصد معرفی و رونق بخشیدن به

کسب و کار خود را دارید، چاپ تراکت تبلیغاتی بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای شماست!

جهت چاپ تراکت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 

آیا تراکت همان بروشور است؟

تراکت یا فلایر با توجه به نیاز سازمان ها و شرکت و در اندازه ها و طرح های متنوع چاپ می شوند. اگرچه برای تبلیغات هم از تراکت و هم از عنوان بروشور استفاده می شود، اما تفاوت بروشور و تراکت در روش تبلیغات غیرقابل کتمان است.

تراکت چیست؟

وظیفه اصلی تراکت ها اطلاع رسانی است. در عین حال یک روش تبلیغاتی معتبر در سراسر جهان محسوب می شود که کسب و کارهای بزرگ برای اهداف مختلف از آن استفاده می کنند.

در دنیای مدرن امروز، تراکت یکی از روش های پرطرفدار تبلیغاتی است که تاثیرگذاری آن انکارناپذیر است. تراکت برای معرفی کالا و محصول، شرح خدمات و فرایند مربوط به کالا به مشتریان و مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرد.

تراکت در انواع مختلف چاپ می شود. چاپ تراکت A3 و A6 برای تبلیغ محصولات و خدمات گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولا برای اثرگذاری بیشتر تبلیغات از تراکت رنگی استفاده می شود.

چاپ تراکت فوری

چاپ تراکت فوری

انواع تراکت

تراکت ها معمولا با توجه به کاربردی که دارند در سایزهای مختلف تولید می شوند. همچنین نوع کاغذ به کار رفته در چاپ این ابزار تبلیغاتی متفاوت است. در این قسمت انواع سایزهای ممکن برای چاپ تراکت تبلیغاتی را به شما معرفی می کنیم.

  • اندازه A4: با توجه به اینکه ابعاد این نوع کاغذ به شکلی است که امکان چاپ جزئیات بیشتری را به افراد می دهد، بهترین استاندارد در تهیه کاغذ برای چاپ تراکت همین است. سایز مذکور نه خیلی بزرگ است که نتوان آن را در کیف گذاشت و نه آنقدر کوچک است که ناچار به چاپ حداقل محتوا باشیم. در واقع قرار دادن تبلیغات متنی و بصری در این ابعاد بسیار راحت تر انجام می پذیرد.
  • اندازه A5: اگر میخواهید حراجی های فصلی و یا مناسبتی خود را به مخاطبینتان برسانید، بهتر است سایز A5 را برگزینید. مناسب ترین اندازه در طراحی تراکتهای تبلیغاتی همین است. با توجه به اینکه A5 نصف A4 است، در نتیجه ممکن است محتوای کمتری را شامل شود. به همین علت استفاده از متن تبلیغی در این نوع کاربرد بیشتری دارد.
  • اندازه A6: بسیار کوچک تر از سایز A5 می باشد. با توجه به اندازه بسیار کوچک این نوع کاغذ، طراحی تبلیغات مناسب این ابعاد امر دشواری است. در صورتی که این اندازه را برای چاپ تبلیغات برگزینید، تنها می توانید یک اتفاق مهم و کوتاه مدت را یادآور شوید. همچنین می توان پیشنهادها، تخفیفات و… را به صورت بسیار مختصر در این اندازه متذکر شد.
  • اندازه A7: از نظر سایزبندی این اندازه، حتی از A6 هم کوچک تر است. از آنجایی که با کوچک شدن اندازه کاغذ چاپ، دست طراح برای انتخاب طرح مورد نظر جهت چاپ بسته تر است، لذا از نوشته ها و متون خیلی مختصر برای چاپ بر روی این اندازه استفاده می شود. به عنوان مثال انواع اطلاع رسانی شامل خرید و فروش و… را بر روی این سایز چاپ می کنند.
  • سایز DL: از لحاظ اندازه بندی، ابعادش در حدود یک سوم کاغذ A4 است. در تبلیغات مربوط به همایش ها، کلاس های آموزشی، انواع مسابقه و یا حتی اطلاع رسانی های متعدد می توان از این اندازه استفاده کرد. در صورتی که چاپ برجسته متن یا تصویر را مدنظر دارید، به شما پیشنهاد می شود این اندازه را برای چاپ تراکت تبلیغی خود انتخاب کنید.

تلفن تماس جهت پذیرش سفارشات:

۰۲۱-۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

چاپ تراکت

چاپ تراکت

چاپ تراکت با کیفیت

فرقی نمی کند که کسب و کار شما چه چیزی باشد یا برای چه اهدافی فعالیت کند، مهم این است که با کمترین هزینه، پیام خود را به مشتریان هدف برسانید. اصول طراحی و چاپ تراکت زیرنظر کارشناسان مجرب انجام می شود تا بهترین بازدهی را داشته باشد. خدمات چاپ تراکت ارزان است و در طرح های مختلف برای جلب توجه مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در زمینه طراحی حرفه ای تراکت بصورت افست در تیراژ بالا، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست! برای اطلاع دقیق تر از تعرفه طراحی و چاپ و هم چنین استفاده از تخفیف ویژه تماس حاصل فرمایید.