Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ تراکت

طراحی و چاپ تراکت

تراکت یکی از مدرن ترین راه های اطلاع رسانی و تبلیغات چاپی است. از تراکت برای اطلاع رسانی

در ابعاد گسترده و برای اهداف مختلف استفاده می شود. اگر قصد معرفی و رونق بخشیدن به

کسب و کار خود را دارید، چاپ تراکت تبلیغاتی بهترین و مقرون به صرفه ترین گزینه برای شماست!

جهت چاپ تراکت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 

آیا تراکت همان بروشور است؟

تراکت یا فلایر با توجه به نیاز سازمان ها و شرکت و در اندازه ها و طرح های متنوع چاپ می شوند. اگرچه برای تبلیغات هم از تراکت و هم از عنوان بروشور استفاده می شود، اما تفاوت بروشور و تراکت در روش تبلیغات غیرقابل کتمان است.

تراکت چیست؟

وظیفه اصلی تراکت ها اطلاع رسانی است. در عین حال یک روش تبلیغاتی معتبر در سراسر جهان محسوب می شود که کسب و کارهای بزرگ برای اهداف مختلف از آن استفاده می کنند.

در دنیای مدرن امروز، تراکت یکی از روش های پرطرفدار تبلیغاتی است که تاثیرگذاری آن انکارناپذیر است. تراکت برای معرفی کالا و محصول، شرح خدمات و فرایند مربوط به کالا به مشتریان و مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرد.

تراکت در انواع مختلف چاپ می شود. چاپ تراکت A3 و A6 برای تبلیغ محصولات و خدمات گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرند. معمولا برای اثرگذاری بیشتر تبلیغات از تراکت رنگی استفاده می شود.

چاپ تراکت فوری

چاپ تراکت فوری

تلفن تماس جهت پذیرش سفارشات:

۰۲۱-۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

چاپ تراکت

چاپ تراکت

چاپ تراکت با کیفیت

فرقی نمی کند که کسب و کار شما چه چیزی باشد یا برای چه اهدافی فعالیت کند، مهم این است که با کمترین هزینه، پیام خود را به مشتریان هدف برسانید. اصول طراحی و چاپ تراکت زیرنظر کارشناسان مجرب انجام می شود تا بهترین بازدهی را داشته باشد. خدمات چاپ تراکت ارزان است و در طرح های مختلف برای جلب توجه مشتری مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در زمینه طراحی حرفه ای تراکت بصورت افست در تیراژ بالا، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست! برای اطلاع دقیق تر از تعرفه طراحی و چاپ و هم چنین استفاده از تخفیف ویژه تماس حاصل فرمایید.

نمونه تراکت چاپ شده

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای قاصدک پرینت محفوظ می باشد.