Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ جعبه

طراحی و چاپ جعبه

یکی از اصولی که در فروش محصولات نقش مهمی را ایفا می کند، بسته‌بندی حرفه ‌ای آن است. چاپ جعبه و بسته بندی در بازار جایگاه ویژه ای دارد و تقریبا تمام کسب و کارها به نوعی از آن استفاده می کنند. جعبه و بسته بندی، محصول شما را تمیز نگه می دارد و ظاهری زیبا به آن می دهد. جعبه از کالا و محصول در مقابل آسیب های احتمالی محافظت می کند.

امروزه جعبه مقوایی طرفداران خود را در کسب و کارهای مختلف پیدا کرده است. البته جعبه ها در انواع متنوعی چاپ می شوند که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم. طراحی جعبه های خاص در جلب توجه مشتری تاثیر بسیاری دارد و نشان از اعتبار برند شماست!

در چاپ طراحی و جعبه باید فاکتورهایی را در نظر گرفت. جعبه ها با توجه به نوع محصول شما در سایز ها و اندازه های متنوع طراحی می شوند. عواملی مانند رنگ، شکل و نوع بسته بندی در تصمیم گیری مشتری نقش بسزایی را ایفا می کنند.

کاربرد انواع جعبه

طراحی های مختلفی برای جعبه در بازار وجود دارد و هرکدام با توجه به نوع کسب و کار با یکدیگر متفاوت اند. قطعا بسته بندی یک کالای آرایشی با یک محصول خوراکی متفاوت است.

  • چاپ جعبه کادو
  • جعبه لباس
  • جعبه های مواد غذایی
  • جعبه های حمل و نقل

لازم به ذکر است که قیمت طراحی جعبه بسته به عواملی که ذکر شد برای هر کسب و کار متفاوت می باشد. برای فروش بیشتر محصول خود می توانید با یک گرافیست حرفه ای و خلاق برای چاپ و طراحی و جعبه اختصاصی مشورت کتید.

چاپ جعبه حرفه ای

جعبه ها در انواع متنوعی چاپ می شوند که در این بین، چاپ دیجیتال جعبه بیشترین درخواست را در بازار دارد. جعبه های ایندربرد و هارد باکس نیز در کسب و کارها کاربرد بسیاری دارند. نکته‌ای که در چاپ این جعبه ها حائز اهمیت است، استفاده راحت از آن ها می باشد. یک جعبه خوب می بایست در عین زیبایی، به راحتی در دسترس مشتری قرار بگیرد و باز کردن آن وقت گیر نباشد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید آماده ارائه انواع خدمات چاپ می باشد! این چاپخانه با بهره گیری از ماشین آلات مطرح صنعت چاپ جهان، چاپ انواع جعبه های فانتزی و ساده ، لمینت جعبه و چاپ آفست جعبه های فانتزی و ساده را انجام می دهد. برای چاپ جعبه تعداد کم و زیاد و هم چنین اطلاع از هزینه ها با ما تماس بگیرید.

چاپ جعبه

جهت چاپ جعبه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰

نمونه جعبه چاپ شده

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای قاصدک پرینت محفوظ می باشد. طراحی و سئو توسط   آسمونی