طراحی و چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال معمولا شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای پائین است. این نوع چاپ توسط نشر رومیزی و دیگر منابع دیجیتال است که توسط چاپگرهای لیزی و چاپگرهای لارج فرمت و یا جوهرافشان حرفه ای انجام می‌شود.

چاپ دیجیتال امکان چاپ سریع پس از تقاضا را فراهم کرده است. شما می توانید در تیراژ کم از این چاپ استفاده کنید و امکان تغییر طرح و محتویات آن در هر برگ چاپی وجود دارد. همچنین در این روش صرفه جویی در نیروی انسانی و توان رو به گسترش ماشین های چاپ دیجیتال در بالا بردن کیفیت چاپ مطرح است.

فرایند چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال دارای هزینه بیشتری برای چاپ هر صفحه در مقایسه با روش های سنتی مثل افست است. این قیمت بالاتر معمولا با صرفه جویی در هزینه های دیگر، در تیراژهای کم تعداد جبران پذیر است.

تفاوت اصلی بین چاپ دیجیتال و شیوه سنتی چاپ مانند چاپ افست، در استفاده نکردن از پلیتهای چاپ می باشد. این عامل باعث می شود که مراحل آماده سازی قبل از چاپ نه تنها سریع تر بلکه ارزان تر صورت بگیرد. مرسوم ترین شیوه چاپ این گونه، استفاده از چاپگرهای لیزری یا جوهرافشان است.

طی این فرایند جوهر همانند روش های سنتی که تونر به داخل کاغذ نفوذ می کرد، به داخل کاغذ نفوذ نکرده و فقط سطح نازکی از کاغذ را به جوهر آغشته میکند. در نهایت با تابش اشعه UV و توسط فرایندهای حرارتی، رنگ ها بر روی زمینه تثبیت می شوند.

چاپ دیجیتال حرفه ای

پایین آمدن هزینه تمام شده چاپ هر برگ چاپی و بالا رفتن تیراژ در این چاپ به این معناست که چاپ دیجیتال در حال رقابت با چاپ افست می باشد. چه بسا در برخی موارد از چاپ افست پیشی بگیرد. منظور از زوش دیجیتال در بازار ، چاپ تونری به وسیله ی انواع چاپگرهای لیزری حرفه ای روی انواع کاغذ می باشد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در زمینه طراحی و چاپ دیجیتال، با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست! برای اطلاع دقیق تر از تعرفه چاپ و استفاده از تخفیف ویژه تماس حاصل فرمایید.

چاپ دیجیتال

جهت چاپ دیجیتال با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰

نمونه دیجیتال چاپ شده

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint