Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ ست اداری

چاپ ست اداری | چاپ اوراق اداری | قیمت ست اداری

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای و چاپ ست های اداری شکیل با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست!

چاپ ست اداری و انواع اوراق اداری از قبیل سربرگ (A4, A5)، پاکت نامه (A3, A4, A5 و ملخی)، کارت ویزیت، فاکتور رسمی، انواع قبض و اوراق رسمی شرکتی اداری با کاغذهای تحریر، کتان و فانتزی با کیفیت بالا و قیمت مناسب توسط مرکز چاپ و طراحی قاصدک سفید انجام می پذیرد!

ست اوراق اداری؛ دربرگیرنده تمامی برگه‎ها‎ و ورقه‎ها‎یی از قبیل پاکت نامه برای ارسال مکاتبات یا رد و بدل کردن قراردادها، برگه‎ها‎ ی یادداشت به منظور یادداشت‎ها‎ ی غیر رسمی، سربرگ به منظور مکاتبه و نگارش نامه‎ها‎ ی اداری و رسمی، کارت ویزیت برای معرفی شغل و ارائه راه‎ها‎ ی تماس و … که قابلیت چاپ دیجیتال دارند و در امور اداری شرکت استفاده می‎شوند.

مواردی که در زیبایی و اثر گذاری ست اداری تاثیرگذار است عبارتند از:

خلاقیت، سرعت بدون افت کیفیت، طراحی با رعایت اصول چاپ و تضمین %۱۰۰ رضایت مشتری می‎باشد.

چاپ ست های اداری و اوراق اداری متحد الشکل و شکیل امروزه یکی از اجزاء لاینکف و ضروری برای شرکت های معتبر می باشد.طراحی حرفه ای و چاپ با کیفیت بالا می تواند اعتبار شما را در نظر مراجعه کنندگانتان حفط نماید،مرکز چاپ قاصدک طراحی و چاپ ست های اداری شکیل با کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست!

لیست قیمت چاپ ست های اداری عمومی به در بخش تعرفه چاپ موجود است برای اطلاع دقیق تر از تعرفه طراحی و چاپ و استفاده از تخفیف ویژه تماس حاصل فرمایید:

چاپ ست اداری

جهت چاپ ست های اداری با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:

order@ghasedakprint.com

چاپ ست اداری توسط چاپ قاصدک

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای قاصدک پرینت محفوظ می باشد. طراحی و سئو توسط   آسمونی