فولدر و پوشه های تبلیغاتی
رای شما post

فولدر و پوشه های تبلیغاتی به عنوان نمادی از شرکت شما و در واقع فولدر به عنوان یک بیلبورد تبلیغاتی برای شرکت شما می باشد. برای مثال یک پیمانکار در هنگام تحویل اسناد و مدارک مربوط به یک پروژه، آن ها را داخل یک فولدر قرار داده، تا علاوه بر داشتن ظاهری بهتر و آراسته تر، سایر توانمندی ها و امکانات خود را به طور غیر مستقیم در معرض دید کارفرما قرار دهد.

فولدر و پوشه های تبلیغاتی

فولدر و پوشه های تبلیغاتی

تعریف فولدر و پوشه های تبلیغاتی

پوشه چيست؟

يک گلاسه يا مقواي ۲ لتي است جهت حمل کاغذ و تراکت و… . در هر شرکتي مدارک چاپي و يا اوراق اداري و يا بروشور و … وجود دارد که براي محافظت بيشتر از آنها جهت بايگاني کردن و حمل و نقل از پوشه استفاده مي کنند. پوشه مي تواند در هر اندازه باشد اما کاربردي ترين اندازه براي آن سايز A4 و A3 مي باشد. بطور مثال اگر پوشه سايز A3 باشد زماني ۲لتي يا ۲بخشي مي شود که از وسط داراي يک عدد خط تا  باشد، با اين خط تا پوشه به۲ لت مساوي تقسيم مي شود که مابين پوشه مي توانند سربرگ A4 و يا هر اوراق اداري ديگر قرار دهند.


چاپ فولدر فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


فولدر چيست؟

فولدر تبلیغاتی همان پوشه نگهدارنده اسناد و مدارک است. طراحی فولدر در مجموعه اوراق اداری قرار می‌گیرد، پس باید حاوی اطلاعات و حال و هوایی باشد که در‌ طراحي ست اداري لحاظ شده است. چاپ فولدر به شکلی که اوراق اداری مانند کارت ویزیت و سربرگ، بروشورها و یا کاتالوگ محصولات و حتی سی دی معرفی شرکت در آن قرار ‌گیرد، به‌ صورت یک ابزار تبلیغاتی مناسب استفاده می‌گردد.

فولدر نوعي پوشه با قالب مي باشد که يا داراي ۳لت و يا داراي ۲لت مي باشد با اين تفاوت که در داخل آن بخشي از مقوا به صورت به اصطلاح قالب جيب مانند، مي باشد که کاتالوگ يا اوراق اداري در داخل آن قرار گيرد. سايز فولدر نيز مانند پوشه مي تواند A4 و A3 و هر اندازه اي که بتواند اوراق اداري را در سايزهاي A6 و A5 و A4 حمل کند.

چاپ فولدر

چاپ فولدر

کاربرد فولدر و پوشه های تبلیغاتی

کاربرد فولدر و پوشه های تبلیغاتی عموما در همایش ها و نشست هایی است که شما برای معرفی یک برند برگزار می کنید و کاتالوگ ها و بروشورهای تبلیغاتی خود را درون آن قرار می دهید و برای تبلیغات ارائه می نمایید، فولدر و پوشه های تبلیغاتی توانایی اضافه کردن محلی اختصاصی برای قرار دادن CD، DVD و یا کارت ویزیت را دارا می باشد.


چاپ فولدر فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


با چاپ فولدر اختصاصی شما می توانید کاتالوگ، لیست قیمت، اسناد، مدارک و … را در یک مجموعه قرارداده و به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی مناسب استفاده کنید. قابل ذکر است شما می توانید محلی جهت قرار گرفتن سی دی و کارت ویزیت بر روی فولدر داشته باشید و در نمایشگاه ها ، سمینارها، کنفرانس ها  و … به مشتریان خود ارائه نمائید.

سایر کاربردها

  • سایز کاغذ
  • خدمات تکمیلی
  • نگهدارنده CD
  • ارسال فایل
  • تبلیغات