Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ فولدر

طراحی و چاپ فولدر

فولدر یا پوشه، ابزاری است که از طریق آن می توان دسته ای از اوراق و اسناد را به صورت

منظم و ترتیب شده در کنار هم قرار داد. فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و

استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد. این نوع از

فولدر افزون بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار

تبلیغاتی نیز بکار برده می شود.

جهت چاپ فولدر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 

فولدر کاغذی دارای محدودیتی از نظر شکل و انداره نمی باشند .مطلب قابل اهمیت آن است که اولاً بتوان تعدادی کاغذ A4 را را براحتی درون آن جای داد و نگهداری نمود و ثانیاً قالب آن، مقدار دورریز و ضایعات کمتری را در مقوا ایجاد نماید.

انواع فولدر

قالب فولدر معمولا به گونه ای طراحی میگردد که اجزای آن در همدیگر قفل شوند. این کار بدون نیاز به چسب و صحافی وضعیت پایداری را ایجاد می نماید. حتی می توان در برخی از انواع آن برش هایی برای الصاق کارت ویزیت یا سی دی تعبیه نمود.

برای ایستایی و دوام بالاتر می توان فولدر را با مقوای گلاسه ضخیم چاپ نمود. برای حصول نتیجه بهتر مقوای آن را پس از چاپ با روکش سلفون مات یا براق پوشاند.

عملیات چاپ در هر دو طرف خارج و داخل فولدر قابل انجام است که این کار به مورد استفاده آن بستگی دارد. فولدرها در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که معروف ترین مدل آنها به شرح زیر است:

  • زونکن اداری
  • کلیپ فایل
  • پوشه سمیناری
  • پوشه مهندسی
  • و…
چاپ فولدر فوری

چاپ فولدر فوری

تلفن تماس جهت پذیرش سفارشات:

۰۲۱-۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

چاپ فولدر

چاپ فولدر

چاپ فولدر باکیفیت

فولدر به گونه ای طراحی می شود که اقلام ست اداری در آن قرار ‌بگیرند. وسایلی مانند کارت ویزیت، سربرگ و CD مخصوص شرکت. به علاوه، بروشور و کانالوگ ها را نیز می توان در داخل پوشه ها جای داد. اگر طراحی فولدر به خوبی انجام شود، به همراه ست اداری شرکت جلوه و اعتبار بیشتری به کار شما می بخشد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای فولدر و چاپ آن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد! برای مشاهده لیست تغرفه فولدر، لطفا به قسمت قیمت چاپ و یا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید .

phone