Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ فولدر

طراحی و چاپ فولدر

فولدر یا پوشه، ابزاری است که از طریق آن می توان دسته ای از اوراق و اسناد را به صورت منظم و ترتیب شده در کنار هم قرار داد.

فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد. این نوع از فولدر افزون بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی نیز بکار برده می شود.

فولدر کاغذی دارای محدودیتی از نظر شکل و انداره نمی باشند .مطلب قابل اهمیت آن است که اولاً بتوان تعدادی کاغذ A4 را را براحتی درون آن جای داد و نگهداری نمود و ثانیاً قالب آن، مقدار دورریز و ضایعات کمتری را در مقوا ایجاد نماید.

انواع فولدر

قالب فولدر معمولا به گونه ای طراحی میگردد که اجزای آن در همدیگر قفل شوند. این کار بدون نیاز به چسب و صحافی وضعیت پایداری را ایجاد می نماید. حتی می توان در برخی از انواع آن برش هایی برای الصاق کارت ویزیت یا سی دی تعبیه نمود.

برای ایستایی و دوام بالاتر می توان فولدر را با مقوای گلاسه ضخیم چاپ نمود. برای حصول نتیجه بهتر مقوای آن را پس از چاپ با روکش سلفون مات یا براق پوشاند.

عملیات چاپ در هر دو طرف خارج و داخل فولدر قابل انجام است که این کار به مورد استفاده آن بستگی دارد. فولدرها در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که معروف ترین مدل آنها به شرح زیر است:

  • زونکن اداری
  • کلیپ فایل
  • پوشه سمیناری
  • پوشه مهندسی
  • و…

چاپ فولدر باکیفیت

فولدر به گونه ای طراحی می شود که اقلام ست اداری در آن قرار ‌بگیرند. وسایلی مانند کارت ویزیت، سربرگ و CD مخصوص شرکت. به علاوه، بروشور و کانالوگ ها را نیز می توان در داخل پوشه ها جای داد. اگر طراحی فولدر به خوبی انجام شود، به همراه ست اداری شرکت جلوه و اعتبار بیشتری به کار شما می بخشد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای فولدر و چاپ آن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد! برای مشاهده لیست تغرفه فولدر، لطفا به قسمت قیمت چاپ و یا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید .

چاپ فولدر

جهت چاپ فولدر با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰

نمونه فولدر چاپ شده

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای قاصدک پرینت محفوظ می باشد. طراحی و سئو توسط   آسمونی