Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ لیبل

طراحی و چاپ لیبل

لیبل، شناسنامه محصول است و  اطلاعات کاملی از آن را به مشتریان هدف ارائه می دهد.

لیبل، برند شما را به طور خلاصه معرفی می کند. به بیانی دیگر،

دقیقا همان کاری را می کند که اگر شما در آن لحظه آنجا بودید، انجام می دادید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد لیبل، معرفی درست و موثر اهداف و ارزش های

سازمان شماست. از لیبل یا برچسب به عنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند.

جهت چاپ لیبل با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

بنر تماس - قاصدک پرینت

و اما لیبل چیست و چه کاربردی دارد؟

لیبل حاوی شرح مشخصات، کاربرد و برخی اطلاعات مفید دیگر در مورد کالا است که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.

در ابتدا از چاپ لیبل رول پشت چسب دار برای تسریع در امور خرید و فروش استفاده می شد. مشتری با یک نگاه به لیبل محصول را شناسایی می کند تصمیم به خرید می کند.

امروزه لیبل A4 و لیبل دایره ای نیز طرفداران خود را پیدا کرده است. لیبل ذر مواردی جنبه تبلیغاتی دارد و محدوده استفاده از آن روز به روز بیشتر می شود.

کاربرد انواع لیبل

امروزه از لیبل ها برای بسته بندی محصولات و شناسایی کالای مورد نظر استفاده می شود. در واقع، لیبل لیستی از ریزترین اطلاعات مورد نیاز برای فروشنده را معرفی می کند. این گونه لیبل ها بسته به محل استفاده می تواند کاربردهای متنوعی داشته باشند. چند نوع رایج استفاده از لیبل در زیر آمده است:

  • نام برند
  • اطلاعات محصول
  • هشدار ها
  • قیمت
  • گارانتی
  • و…
چاپ لیبل

چاپ لیبل

تلفن تماس جهت پذیرش سفارشات:

۰۲۱-۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

چاپ لیبل با کیفیت

چاپ لیبل با کیفیت

چاپ لیبل با کیفیت

لیبل در انواع مختلفی چاپ می شوند و نحوه استفاده آن ها متفاوت است. از میان لیبل های پرطرفدار می توان به چاپ لیبل شیشه ای، لیبل سلفون مات و لیبل شبرنگ اشاره کرد. موارد استفاده هر کدام از این ها بسته به حوزه های کاری مختلف، متفاوت است.

لیبل با توجه به نیاز مشتری ممکن است نغییر کند. برای مثال، اگر می خواهید کسب و کار خود را در کمترین زمان معرفی کنید، چاپ لیبل کارت ویزیت بهترین گزینه برای شماست. برای چاپ لیبل تیراژ پایین از روش های مختلفی استفاده می شود. این نوع جاپ بسیار مقرون به صرفه است و برای تعداد بالا مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای لیبل با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در خدمت شماست! برای اطلاع دقیق تر از تعرفه لیبل ها و استفاده از تخفیف ویژه با چاپ قاصدک سفید تماس حاصل فرمایید.