رای شما post

با پیشرفت تکنولوژی نوع تازه ای از کاغذها تولید شده اند که بدون نیاز به استفاده از جوهر قابلیت چاپ اطلاعات را بر روی خود دارا هستند که در به آنها کاغذ حرارتی می گویند.

کاغذ حرارتی

کاغذ حرارتی مدلی از کاغذهای موجود برای چاپ است که امكان چاپ بدون جوهر را ممکن می کند. کاغذ حرارتی یا كاغذهاي رولي آن دسته از کاغذ هایی هستند که عرض آنها ۸۰ میلی متر است و در تکنولوژی های چاپ حرارتی استفاده می شود. چاپ روی كاغذ حرارتی با تصاویر كاملاً مشخص، قابل اطمینان و سریع همراه است. این نوع فناوری در بخش های مختلف كاربرد دارد. مواد تشكيل دهنده این كاغذ طوري است كه در مواجهه با حرارت ساطع شده از هد پرينتر، فعل و انفعالات شيميايي مخصوصي را از خود نشان مي دهد.


انجام تمامی خدمات چاپ در مرکز چاپ قاصدک سفید


در حقيقت به نوعي سوخته مي شود تا فرایند چاپ را تکمیل کند. در یک تعریف دیگر باید گفت که كاغذ حرارتی نوعی كاغذ است كه با یك پوشش ویژه امكان چاپ بدون جوهر را فراهم می کند. نتیجه اعمال گرما (از طریق پرینتر چاپ گرمایی) به پوشش کاغذ حرارتی، یك تصویر واضح و شفاف بدون نیاز به جوهر یا نوار است. این مطلب توسط تکنسین های واحد تعمیرات کونیکا مینولتا در نمایندگی کونیکا مینولتا برای شما تهیه شده است.

کاغذ حرارتی

کاغذ حرارتی

۵ کاربرد کاغذ روغنی

این کاغذ در انواع دستگاهها و چاپگرهای حرارتی به ‌ویژه برای دستگاه‌های ارزان و سبک مورد استفاده قرار می گیرد.

انواعی از این کاغذها را هر روزه از:

پذیرنده های پوز

دستگاههای خود پرداز

صندوقهای فروشگاهی

انواع دستگاههای فیش پرینت

فیشهای ارائه شده از طریق تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و غیره دریافت میکنیم.