رای شما post

 

سررسید یا سالنامه به صورت کتاب یا دفتر با قطع های مختلف است که می تواند اطلاعاتی از قبیل تاریخ ها ، رویداد ها ، مناسبت ها و غیره را در اختیار کاربر قرار دهد.
سررسید ها اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهند و نیز کاربر می تواند اطلاعاتی که به آن نیاز دارد مانند یادداشت های روزانه ، کارهای در دست اقدام ، دریافت و پرداخت ها و شمار تلفن های مورد نیاز و غیره را در آن ثبت کند و همراه داشته باشد .
همچنین سررسید می تواند اطلاعاتی مانند انواع نقشه ( کشور ، جهان ، مترو ، راه ها و …) ، ساعات رسمی ، زمان بین المللی ، مسافت های زمینی و هوایی ، کد تلفن های داخلی و خارجی ، تلفن های ضروری و غیره را در اختیار ما قرار میدهد که می تواند برای کاربران بسیار مفید و کاربردی باشد.

سررسید انواع مختلی دارد و در اندازه های مختلفی چاپ می شود.

سررسید ها دارای انواعی از جمله روز شمار ، دو روز شمار ، هفته شمار و ماه شمار هستند و در اندازه های زیر تولید می شوند.

رحلی (۲۱ در ۲۸٫۵) – وزیری (۲۵ در ۱۷٫۵) – رقعی(۲۱ در ۱۴٫۵) – پالتویی کوچک(۱۱ در ۲۰) – پالتویی بزرگ (۱۱٫۵ در ۲۲٫۵) – جیبی(۱۴ در ۱۰) – اروپایی

سررسید به دلیل موارد بالای استفاده و کارایی بالا یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغاتی است.
سررسید در میان شرکت ها جایگاه ویژه ای دارد و شرکت ها سالیانه از سررسید با لوگوی شرکت به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده می کنند.

از آنجا که سررسید یک محصول کاملا مناسبتی است بدیهی است که مشتریان انتظار تحویل به موقع آن و توزیع آن در زمان مناسب را دارند. ولی اغلب افراد و شرکت ها در تهیه سررسید به دلاید مختلف تعلل میکنند و به اصطلاح کار را به دقیقه ۹۰ می کشانند  و یا بعد از سفارش دادن در تکمیل اطلاعات و تاییدیه های لازم برای تولید سررسید به نحوی تعلل می کنند که نتیجه تاخیر در تولید و در نهایت تاخیر در تحویل سررسید را باعث می شود.

 

زمان مناسب برای سفارش سررسید

زمان مناسب سفارش به تعداد کار و ویژگی های سفارش مورد نظر شما بستگی دارد.
وزارت ارشاد هر ساله در اواخر مهر یا اوایل آبان، تقویم رسمی سال بعد و فهرست مناسبت ها را منتشر می کند. لذا چاپ سررسید قبل از این تاریخ عملا امکان پذیر نیست.

سررسید

سررسید

زمان مناسب سفارشات کم حجم

گرچه سفارشات کوچک سررسید را حتی می توان در روزهای پایانی سال ثبت نمود اما این موضوع هرگز توصیه نمی شود. موکول کردن سفارش به پایان سال باعث می شود ( به دلیل خالی شدن انبار بسیاری از تولید کنندگان از موجودی برخی از مدل ها )، گزینه های شما محدود شده و همچنین سررسید زمانی به دست شما برسد که پخش کردن آن در میان افراد مورد نظر مشکل باشد. توصیه ما بر این است که سفارشات کوچک خود را در اولین زمان ممکن پس از بررسی مدل ها انجام داده و هرگز آن را به روزهای پایانی سال موکول نکنید.

 

 

زمان مناسب سفارشات با حجم متوسط

چنانچه سفارش شما دارای مقیاس بزرگ یا متوسط است و در عین حال مشخصات از پیش تعیین شده ای را برای سررسید خود در نظر ندارید و مایلید مدل سررسید خود را از میان مدل های سال جدید ارائه شده توسط تولید کنندگان انتخاب کنید، بهتر است تا زمان رونمایی شرکت های بزرگ تولید کننده سررسید از مدل های خود صبر کنید. اغلب شرکت های تولید کننده سررسید معمولا هر ساله در اواخر آذر و یا اوایل دیماه از مدل های جدید خود رونمایی می کنند. پس از رونمایی از مدل های جدید، شما می توانید به مقایسه و بررسی گزینه ها بر اساس طراحی، کیفیت و قیمت پرداخته و در نهایت مدل و تولید کننده مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب مدل و تامین کننده شما می توانید به سفارشی سازی سررسید (انتخاب نوع جلد، نحوه حک لوگو ، چاپ لوگو در صفحات، اضافه کردن لت گلاسه و . . . ) بپردازید. به شرکت هایی با حجم سفارش بزرگ و متوسط توصیه می شود تا بررسی خود را بلافاصله پس از رونمایی از مدل های جدید آغاز کرده و در اولین زمان ممکن سررسید خود را سفارش دهند.

 

زمان مناسب سفارشات پرحجم و انبوه

بانک ها شرکت های بزرگ اغلب از شهریور و مهر هر سال، مقدمات سفارش خود را پیش بینی می کنند و حتی فرایند طراحی فرمت صفحات و طراحی و ساخت جلد را آغاز می کنند. با این حال، چاپ سررسید پس از اعلام تقویم رسمی کشور امکان پذیر است.

اقدام زود هنگام این نوع شرکت ها برای سفارش سررسید به آنها این امکان را می دهد تا مناسب ترین تولید کننده سررسید را با توجه به شرایط خود پیدا کنند، با دقت کافی به طراحی و جزئیات سررسید خود بپردازند، هزینه های خود را کاهش دهند و در عین حال اطمینان حاصل کنند که سفارش در زمان دلخواه به آنان تحویل داده خواهد شد.
اگر در قصد سفارش تولید سررسید در تعداد بالا را دارید تا قبل از دی ماه هرسال برای ثبت سفارش اقدام کنید.