3/5 - (2 امتیاز)

از آنجایی که بیشتر کسب و کارها به صورت دیجیتال انجام می‌شوند شاید فکر کنید که کارت‌های ویزیت دیگر اهمیت چندانی ندارند و تاثیرشان را از دست داده‌اند؛ در حالی که هنوز هم یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین ابزار تبلیغات و بازاریابی به شمار می آیند. در ادامه دلایلی که کارت‌ ویزیت ها هنوز هم برای کسب و کار شما مهم هستند مورد بررسی قرار می گیرند.
امروزه هر کاری که در تجارت انجام می‌دهیم مانند ارسال ایمیل، ارسال قرارداد‌ها، زمان بندی جلسات و بسیاری از کار‌های دیگر به طریقی به دنیای دیجیتال مربوط می‌شود. اما کارت ویزیت یک ابزاری است که دنیای دیجیتال نمی تواند حالا حالاها و به طور کامل جایگزین آن شود.

کسی نمی‌تواند اهمیت و تاثیر ایمیل مارکتینگ و یا بهینه سازی برای موتور‌های جستجو ( سئو ) را نادیده بگیرد، اما به هر حال این دو ابزار هنگام شروع مکالمه با مشتری و خوش و بش کردن با او نمی‌توانند کارآمد باشند و اینجاست داشتن کارت ویزیت اهمیت خود را نشان می‌دهد.


چاپ کارت ویزیت فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


ارسال اطلاعات تماس به صورت دیجیتال از طریق شبکه‌های اجتماعی یا ایمیل بسیار راحت و سریع، ولی از طرفی بسیار غیر حرفه‌ای نیز محسوب می شود و از شخصیت و اعتبار کافی برخوردار نیست. داشتن ارتباط چشمی و شرکت در مکالمه ۲ نفره قطعا می‌تواند شروع بهتری برای تبادل کارت ویزیت شما باشد.

کارت ویزیت باکیفیت

کارت ویزیت باکیفیت

یک کارت ویزیت باکیفیت چاپ صحیح باید همان چیزی را به نمایش بگذارد که هنگام طراحی شکل گرفته است. گاهی کیفیت پایین چاپ به‌راحتی زحمات طراحی و ارزش کاغذ مورد استفاده را از بین می‌برد. چون آن توجه و علاقه‌ای که مورد نیاز است را در مخاطب ایجاد نمی‌کند. در این نوشته ابتدا به‌طور خلاصه نکاتی را درباره کنترل کیفی مراحل چاپ مطرح می‌کنیم؛ سپس به سه نکته مهم درباره چاپ صحیح کارت ویزیت می‌پردازیم.

کارت ویزیت باکیفیت

انتخاب نوع کاغذ کارت ویزیت شما در طراحی آن بسیار تاثیرگذار است. یک کارت ویزیت خوب، منحصر به فرد و با کیفیت نشانگر یک کار، محصول و کمپانی خوب، منحصر به فرد و با کیفیت است.
استفاده از مواد مرغوب باعث تولید کارت ویزیت باکیفیت می شود و باعث می شود تا شخص مقابل تصویر ذهنی خوبی از کارت ویزیت شما داشته باشد.

ماندگاری کارت ویزیت

مخاطب کارت ویزیت، ممکن است ماه‌ها بعد به آن کارت مراجعه کند؛ و یا به دلیل مراجعه زیاد تصمیم بگیرد آن را همیشه همراه خود داشته باشد. در این شرایط ممکن است موارد چاپ شده روی کارت ویزیت باکیفیت نباشد و کیفیت خود را حفظ نکند.

بنابراین آخرین نکته درباره چاپ صحیح کارت ویزیت باکیفیت توجه به هدف تولید این کارت و میزان ماندگاری مورد نیاز است. به عنوان مثال یکی از روش‌های معمول برای افزایش عمر و ثبات کیفیت چاپ روی کارت ویزیت، کشیدن یک لایه سلفون مات یا براق روی آن است. این کار کمک می‌کند طرح چاپ شده روی کارت با لمس دست و به مرور زمان آسیب نبیند.


چاپ کارت ویزیت فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


کارت ویزیت

کارت ویزیت

رنگ های با کنتراست برای کارت ویزیت

یک روش خوب برای اینکه یک کارت در عین سادگی جذاب و زیبا به نظر برسد ایجاد کنتراست بین رنگ ها است. انتخاب رنگها و ترکیب آنها با یکدیگر می تواند افزایش جلوه کارت ویزیت شما شود، به صورتی که با برخورد چشم متقاضی به آن، نسبت به برداشتن کارت ویزیت شما اقدام کند. هرچه طراحی و استفاده از رنگ های مناسب، به درستی انجام شود، از طرف دیگر خودنمایی کارت ویزیت باکیفیت شما افزایش پیدا می کند.

برش حرفه ای و منحنی های ظریف

اگر فرمت مستطیل افقی را برای کارت ویزیت خود دوست دارید، می توانید لبه های سفارشی به کارت اضافه کنید تا برجسته تر و شکل تر شود. شکل کارت همچنان ساده است اما با انحنا دادن به حاشیه ها حس خوبی در آن ایجاد می کنید. همانطور که اشاره شد، چاپ کارت ویزیت باکیفیت می تواند باعث افزایش اعتبار مجموعه کاری شما شود و به بهترین نحو ممکن به رشد روزافزون متقاضیان شما منجر شود.