رای شما post

یک دلیل استفاده از سربرگ می تواند به منظور معرفی محصول یا خدمات جدید، فروش محصول، تحقیق و مشاوره در مورد محصولات یا خدمات و ایجاد روابط تجاری خوب جهت معاملات آینده بین سازمان‌های مختلف باشد. در دنیای تجارت و کسب و کار، نامه‌نگاری به عنوان یک روش رسمی ارتباط و انتقال اطلاعات بین سازمان‌های مختلف به شمار می‌آید. با رشد روزافزون تجارت و صنعت، نوشتن یک نامه‌ی تجاری مناسب در جهت سرمایه‌گذاری و سودمندی به تدریج افزایش یافته است. به همین منظور اغلب نامه‌های تجاری را بر روی کاغذهای سربرگ دار می نویسند.

اصلی ترین دلیل استفاده از سربرگ

اصلی ترین دلیل استفاده از سربرگ

وقتی سربرگ طراحی می‌کنید باید به جزئیات زیادی توجه کنید. سربرگ حرفه‌ای اولین نقطه‌ی تماس شما با مشتری احتمالی خواهد بود. همین امر باعث شده سربرگ به یکی از مهم‌ترین ضامن‌های چاپی در کسب و کار تبدیل شود. همچنین دلیل استفاده از سربرگ توسط شما را می توان استراتژی فروش و ارتباطی شما دانست.

۴ دلیل استفاده از سربرگ

دلایل زیر به شما اثبات خواهد کرد که هر کسب و کاری به سربرگ شخصی خود نیاز خواهد داشت:

۱-  باعث می‌شود کار با شما راحت‌تر به نظر برسد
آشنایی مخاطبین شما با شیوه فعالیت مجموعه را می توان دلیل استفاده از سربرگ در نظر گرفت. مشتریان بالقوه نه تنها می‌خواهند بدانند که یک تیم پشت شماست، بلکه به دنبال چگونگی برقراری تماس شخصی با شما نیز هستند. معمولا در سربرگ شماره تماس، آدرس، نام وب سایت و… می نویسند. وقتی شما نامه ای با سربرگ شرکت به مخاطب یا مشتریتان ارسال می کنید به راحتی از سربرگ شرکت شما می تواند با شما تماس بگیرد و یا از وب سایتتان بازدید کند. همچنین همین امر باعث افزایش اعتبار شما خواهد شد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.


چاپ سربرگ فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


۲- سربرگ، نشان دهنده هویت و اقتدار سازمانی

این جمله که سربرگ، نشان دهنده هویت سازمانی است را با این مثال بررسی می‌کنیم و مهم ترین دلیل استفاده از سربرگ را شرح می دهیم؛ فرض کنید نامه‌ای را از یک شرکت در یک کاغذ معمولی و بدون هیچ علامت تجاری، نام و آدرسی دریافت می‌کنید، در همان وهله اول به صورت طبیعی پیش از مطالعه‌ی محتویات درون نامه، تصوری که در ذهن شما ایجاد می‌شود چیزی جز غیرحرفه‌ای بودن آن سازمان نخواهد بود. در این حالت ممکن است چندین اتفاق روی دهد. اولین مورد این است که به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از فرستنده‌ی نامه امکان ثبت آن در سیستم بایگانی شرکت گیرنده سلب شده و فرصت رجوع مجدد از بین می‌رود.

طراحی سربرگ دلخواه

طراحی سربرگ دلخواه

۳- باعث افزایش اعتبار شما می‌شود
یک دلیل استفاده از سربرگ‌ و لوازم التحریر اختصاصی ( مثل خودکارهای تبلیغاتی که روی آن اسم شرکت چاپ شده است ) حرفه ای تر دیده شدن کسب و کار شما از دیدگاه مشتری است. با استفاده از این موارد، به احتمال زیاد می‌توانید رابطه‌ای بر اساس اعتماد با مشتری خود بسازید. همچنین شما به مشتری نشان می‌دهید که کسب و کار با ثبات و ریشه داری دارید.

۴- باعث شناخته‌تر شدن برند شما می‌شود
سومین دلیل از مقاله چرا باید از سربرگ استفاده کنیم این است که این کار باعث می شوند برندتان بهتر شناخته شود. وقتی شرکتی در کاغذ‌های اداری خود از سربرگی شکیل و زیبا استفاده می‌کند، افراد در طرف مقابل به سرعت فرض می‌کنند که خدمات یا محصولاتی که ارائه می‌دهید نیز از کیفیت بالایی برخوردار هستند. اگر بتوانید به وسیله‌ی طراحی لوگو، کارت ویزیت و یا پاکت نامه از شرکت خود تصویری در ذهن مشتری ایجاد کنید، مسلما در جذب مشتریان بالقوه موفق‌تر خواهید بود. علاوه بر این هر شرکتی که می‌خواهد به مشتری خود پیامی ارسال کند، باید از طریق نقطه تماس با مشتری ( مثل سربرگ ) این کار را انجام دهد.