Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ فاکتور

چاپ فاکتور

فاکتور، یک سند تجاری است که توسط فروشنده برای خریدار صادر شده و محصولات، مقادیر

و قیمت‌های توافق‌شده برای محصولات و خدمات که توسط فروشنده برای خریدار فراهم شده

را ثابت می‌کند. فاکتور ها شامل اطلاعات خرید هستند و جزئیات خرید را به مخاطب نشان می دهند.

فاکتور اطلاعاتی مانند نوع محصول، قیمت، تاریخ خرید، مشخصات فروشنده را در اختیار خریدار

قرار می دهد. صاحبان کسب و کار با چاپ فاکتور اطلاعات کامل خرید محصولات خود را به مشتری

نشان داده و اعتماد او را جلب می کنند.

جهت چاپ فاکتور با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

 

از فاکتور برای چه مصارفی استفاده می شود؟

برخی فاکتورها توضیحات اضافه ای را درباره خرید کالا برای خریدار ارائه می دهند. فاکتورها انواع مختلفی دارند و در صنعت فروش کاربرد هرکدام از آن ها با یکدیگر متفاوت است. مشاغلی که مجبور به محاسبه مالیات ارزش بر افزوده برای مشتریان هستند از فاکتور رسمی استفاده می کنند.

انواع فاکتور

فاکتور رسمی در اختیار اداره امور مالیات قرار می گیرد. اما مشاغل دیگر مانند مغازه ها و سوپر مارکت ها از فاکتور غیررسمی استفاده می کنند. فاکتور فروش و فاکتور سوری از انواع دیگر فاکتور چاپ و تبلیغات می باشند.

همه فاکتورها به هم شبیه نیستند و هرکدام با توجه به نوع فعالیت هر کسب و کار با دیگری متفاوت است و طرح های گوناگونی دارند. تعداد برگه ها، طرح و رنگ و حتی نوع چاپ آن ها بسیار متنوع می باشد.

فاکتورهای باکیفیت را می توان با استفاده از یک دستگاه چاپ فاکتور مجهز چاپ کرد و در اختیار مشتریان قرار داد. امروزه فاکتور کاربن لس کاربرد بسیاری در صنایع مختلف دارد.

فاکتور ها در طراحی های مختلفی چاپ می شوند. این طراحی ها متناسب با هر کسب و کار به گونه ای انجام می شود که بیشترین تاثیر را در فروش داشته باشد. لازم به ذکر است که طراحی فاکتورها به دو دسته سربرگ دار و بدون سربرگ تقسیم می شود.

چاپ فاکتور فوری

چاپ فاکتور فوری

اگه برای شرکتت دنبال چاپ سربرگ هستی این مطلب رو بخون

تلفن تماس جهت پذیرش سفارشات:

۰۲۱-۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

طراحی و چاپ فاکتور

طراحی و چاپ فاکتور

چاپ فاکتور باکیفیت

برای چاپ فاکتور باید در ابتدا یک سند ایجاد کنید. خدماتی که فروشنده به مشتری ارائه کرده است، جزئیات تماس فروشنده و مشتری، میزان بدهی یا تخفیف و تاریخ سررسید همگی باید در فاکتور ذکر شود.

فاکتورها به شما کمک می کند تا درآمدی که از مشاغل خود بدست می‌‌آورید را پیگیری کنید. هم چنین، این فرصت را به شما می دهد تا یک صورت حساب معتبر در ازای خدماتی که انجام داده اید به مشتری ارائه دهید.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی و چاپ فاکتور حرفه ای با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد! برای مشاهده لیست قیمت فاکتور به صورت شیت عمومی و اختصاصی، لطفا به قسمت قیمت چاپ و یا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

phone