Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ پاکت

طراحی و چاپ پاکت

چاپ پاکت در اشکال و ابعاد مختلفی انجام می شود و تمامی مدارک، اسناد و اشیاء در درون آن ها

جای میگیرند. پاکت نامه ها در در دنیای امروز ما بسیار کاربرد دارند و برای تبلیغات و معرفی شرکت ها

و سازمان ها مورد استفاده قرار می گیرند.  طراحی پاکت نامه متناسب با سایر اقلام اداری انجام

می شود و در کنار هم هویت بصری برند شما را تشکیل می دهند.

جهت چاپ پاکت حرفه ای با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

دلیل استفاده از پاکت های شخصی در شرکت ها و سازمان های مختلف چیست؟

شرکت ها و سازمان های مختلف و همچنین مجموعه هایی که کار خود را به صورت حرفه ای پیش می برند، برای نمایش برند خود از تمامی روش های مختلف تبلیغاتی استفاده می کنند. یکی از همین روش های تبلیغاتی، استفاده از پاکت های نامه مختص آن مجموعه است که زیبایی و اصالت مجموعه را نشان می دهد.

انواع پاکت از لحاظ جنس

جنس پاکت های چاپی معمولا به سه نوع چاپ پاکت گلاسه، کتان و تحریر تقسیم می شود. از پاکت نامه گلاسه برای امور رسمی و غیررسمی استفاده می شود. اگر می خواهید محتویات داخل پاکت دیده نشود، پاکت نامه کتان بهترین انتخاب برای شماست. کسب و کارهای مختلف با توجه به نوع فعالیت خود و براساس سلیقه از این پاکت ها استفاده می کنند.

طراحی پاکت ها نیز با توجه به کاربرد آن ها متفاوت است و به دسته های رنگی یا فانتزی، ساده و اداری تقسیم می شوند. پاکت اداری همانطور که از اسمش پیداست برای مکاتبات اداری مورد استفاده قرار می گیرد. پاکت رنگی در طرح های متنوع تولید می شوند و برای جشن ها و مراسمات کاربرد دارند.

پاکت های ساده که به آن پاکت ملخی هم گفته می شود، بیشتر از سایر موارد استفاده می شوند. پاکت نامه ها معمولا در یک رنگ یا چند رنگ و بصورت یک رو یا دو رو چاپ می شوند.

چاپ پاکت فوری

چاپ پاکت فوری

تلفن تماس جهت پذیرش سفارشات:

۰۲۱-۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

طراحی پاکت نامه

طراحی پاکت نامه

انواع پاکت از لحاظ کاربرد

پاکت ها، امروزه در مصارف مختلف استفاده های متعددی دارند. با توجه به استفاده روزافزون از کاغذ و مصارف اداری، نگه داشتن اسناد مختلف و … پاکت نامه را به یکی از اصلی ترین اجزای ست اداری تبدیل کرده است.

چند مورد از مصارف مختلف پاکت:

  • پاکت بسته بندی (شیرینی فروشی ها، تنقلات و…)
  • پاکت کاغذ A4 و A5
  • پاکت نامه
  • پاکت CD

سایز پاکت با توجه به سربرگ هایی که داخل آن قرار می گیرد تعیین می گردد. چاپ پاکت A5 و A4 از رایج ترین سایز های پاکت نامه ها در بازار است. به علاوه، پاکت ها به روش های مختلفی تولید می شوند و از امکانات چاپی متنوعی در چاپ آن ها استفاده می شود که چاپ پاکت دیجیتال یکی از رایج ترین آن هاست.

بنر تماس - قاصدک پرینت

چاپ پاکت حرفه ای

پاکت های حرفه ای شامل اطلاعاتی مانند اسم، شماره تماس و لوگوی رسمی بر روی آن می باشد. هنگامی که دیگران نامه های شما را در یک پاکت زیبا و حرفه ای دریافت می کنند، از اعتبار برند شما مطمئن خواهند شد.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای و چاپ پاکت با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد! جهت اطلاع از قیمت چاپ پاکت بصورت شیت عمومی و اختصاصی، لطفا به قسمت قیمت چاپ و یا به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

چاپ پاکت حرفه ای

چاپ پاکت حرفه ای