رای شما post

توصیه می‌کنیم برای این که در هنگام چاپ پاکت نامه، کیفیت محصول چاپی دچار افت نشود، حتما نکات و رویه‌های طراحی زیر را مرور نموده و آن‌ها را در طراحی خود بکار بگیرید. پاکت نامه خود را در یکی از اندازه‌های زیر و با توجه به طرح گسترده آن طراحی کنید، همچنین برای انجام این کار می‌توانید قالب های آماده شده پاکت نامه را از سایت ما دانلود کرده (در فرمت های PSD, Ai, CDR) و آن را مبنای طراحی خود قرار دهید.

مدل های چاپ پاکت نامه 

۱) پاکت نامه بزرگ A4، برای کاغذ و اسناد A4 بدون تا خوردن، در دو نوع (درب روی طول یا عرض)
۲) پاکت نامه معمولی (پالتویی یا ملخی) (درب روی طول)، برای کاغذ و اسناد A4 با سه تا
۳) پاکت نامه A5 (درب روی طول یا روی عرض)، برای اسناد A5 بدون تا یا کاغذ و اسناد A4 با دو تا
۴) پاکت نامه ژاپنی (پاکت نامه پالتویی درب روی عرض)، برای کاغذ و اسناد A4 با سه تا (در دو نوع چسب از وسط یا چسب از کنار)

چاپ پاکت فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


رزولوشن فایل شما باید حداقل ۳۰۰ DPI، پیکسل در اینچ باشد.
سیستم رنگی (Mode) فایل شما باید CMYK باشد.
حاشیه امن: از هر طرف کار حدود یک ۱ سانتی متر (۶ میلی‌متر): قرارگیری عناصر، متون، تصاویر و لوگوها در فایل شما باید به گونه‌ای باشد که وقتی محصول نهایی در چاپخانه بُرش زده می شود، تصویر و متن مورد

نظرتان دست نخورده باقی بماند. به این منظور همیشه باید برخی نواحی طرح خود را که ممکن است برش بخورد از عناصر مهم خالی کنید و در عین حال رنگ پس زمینه را از هر طرف تا انتهای فایل ادامه دهید تا پس از برش بخشی از محصول بدون رنگ نباشد.

چاپ پاکت نامه فانتزی

چاپ پاکت نامه فانتزی

نکات مهم چاپ پاکت نامه

۱) در محل خط تا – از هر طرف پنج ۵ میلی‌متر – بهتر است که از عناصر اصلی تصویر مانند آرم و نوشته استفاده نشود.
۲) در پاکت نامه کوچک (پالتویی)، در لبه‌های کناری (۳ سانتی‌متر) هیچ گونه رنگ یا طرحی قرار ندهید تا کناره‌‌های پاکت، مشکلی در چسبیدن پیدا نکند تنها اگر زمینه طرح شما رنگی است به اندازه ۵ میلی‌متر از رنگ پس‌زمینه در این بخش ادامه دهید تا سطح کار شما یکدست شود. (همچنان ۲٫۵ سانتیمتر انتهایی باید از هرگونه رنگ و طرح خالی باشد).
۳) در پاکت نامه بزرگ (درب روی عرض)، در کناره‌ سمت چپ (۲ سانتی‌متر) هیچ گونه رنگ یا طرحی قرار ندهید تا پاکت نامه مشکلی در چسبیدن پیدا نکند.
۴) در پاکت نامه بزرگ (درب روی طول)، در لبه‌های کناری (۲ سانتی‌متر) هیچ گونه رنگ یا طرحی قرار ندهید تا کناره‌‌های پاکت نامه مشکلی در چسبیدن پیدا نکند، تنها اگر زمینه طرح شما رنگی است به اندازه ۵ میلی‌متر از رنگ پس‌زمینه در این بخش ادامه دهید تا سطح کار شما یکدست شود. (همچنان ۱٫۵ سانتیمتر انتهایی باید از هرگونه رنگ و طرح خالی باشد).
۵) به ابعاد و اندازه‌ها و طرح‌های گسترده کار بسیار دقت کنید تا بعد از چاپ پاکت نامه، محصول نهایی با طراحی شما همخوانی داشته باشد.
پاکت نامه

پاکت نامه

– از قرار دادن حاشیه در کناره‌های کار به دلیل احتمال عدم تقارن خودداری کنید.
– از به کار بردن فونت‌های کوچکتر از ۶ پوینت خودداری کنید.
– برای رنگ خط دور همه نوشته ها به ویژه نوشته‌های کوچکتر از ۶ پوینت از یک تک رنگ استفاده کنید.

چاپ پاکت فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید

فرمت فایل‌های ارسالی:

شما می‌توانید فایلی را که به منظور چاپ پاکت نامه در اختیار دارید در یکی از فرمت‌های زیر برای ما ارسال کنید.
TIFF, PDF, JPEG

– مناسب‌ترین ساختار برای چاپخانه و جلوگیری از تغییرات ناخواسته در هنگام چاپ پاکت نامه، فرمت PDF می‌باشد. برای این کار پس از انجام طراحی در برنامه مورد نظر، یکی از گزینه‌های Save as یا Export را انتخاب کرده، سپس در قسمت Save as type گزینه PDF را انتخاب کنید و فایل خود را ذخیره کنید و این فایل را برای ما بفرستید. در این ساختار کیفیت تصاویر حفظ شده و نوشته‌ها نیز خوانایی و کیفیت خود را از دست نمی‌دهند.
– رزولوشن فایل‌های JPG , TIFF حداقل ۳۰۰ دی پی آی باشد.