Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ کاتالوگ

طراحی و چاپ کاتالوگ

کاتالوگ از صفحات کاغذی مختلف تشکیل شده است و برای معرفی محصولات یا خدمات و تبلیغات مود استفاده قرار می گیرد. کسب و کارهای مختلف متناسب با زمینه فعالیتشان، تصاویر و رنگ های جذاب را در طراحی و چاپ کاتالوگ بکار می برند تا مخاطب بیشتری جذب کنند.

امروزه کسب و کار ها برای تبلیغات در ابعاد وسیع تر از کاتالوگ های آنلاین نیز استفاده می کنند. کاتالوگ تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتریان را در خود جای داده است و یک ابزار تبلیغاتی قوی برای سازمان ها و شرکت ها محسوب می شود.

انواع کاتالوگ

کاتالوگ ها در انواع مختلفی چاپ می شوند. کاتالوگ ها علاوه بر معرفی محصولات، نحوه استفاده از آن ها را نیز ارائه می دهند. در واقع کاتالوگ دفترچه آموزشی محصول است که افراد در صورت نیاز می توانند آن را مطالعه کنند. شرکت ها برای شروع می توانند از کاتالوگ با تعداد کم شروع کنند و در صورت بازدهی مناسب تعداد آن را افزایش دهند. چند مورد از رایج ترین کاتالوگ ها عبارت اند از:

  • کاتالوگ های چند لَت
  • کاتالوگ های سیمی
  • کاتالوگ های منگنه ای
  • کاتالوگ های دیجیتال

برای طراحی جذاب و اصولی کاتالوگ باید برخی نکات را در نظر گرفت. اصول استفاده از فونت ها، تصاویر و رنگ ها در طراحی کاتالوگ بسیار حائز اهمیت است. همچنین نقش خلاقیت در طراحی کاتالوگ را نمی شود انکار کرد. یک کاتالوگ با جذابیت بصری بالا مشتریان و همکاران را به سوی شما سوق می دهد.

ضخامت و کیفیت کاغذ کاتالوگ ها بسته به نوع کاتالوگ متفاوت است. هرچه از متریال بیشتری در فرایند چاپ استفاده شود، کاغذ نیز ضخیم تر می شود. کاغذ ها در چاپ کاتالوگ رنگی به مراتب با کیفیت تر است. قیمت طراحی کاتالوگ نیز با توجه به مواد استفاده شده در چاپ آن تعیین می گردد.

کاتالوگ حرفه ای

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای کاتالوگ و چاپ آن با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد!

برای مشاهده لیست قیمت کاتالوگ های تک برگی عمومی به قسمت قیمت چاپ مراجعه کنید و برای اطلاع دقیق تر از تعرفه طراحی و استفاده از تخفیف ویژه با چاپ قاصدک سفید تماس حاصل فرمایید.

چاپ کاتالوگ

جهت چاپ کاتالوگ با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰

نمونه کاتالوگ چاپ شده

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای قاصدک پرینت محفوظ می باشد. طراحی و سئو توسط   آسمونی