Ghasedak Print

چاپ قاصدک

چاپ کتاب

طراحی و چاپ کتاب


اگر تصمیم دارید تا دانش یا مطالعات خود را در قالب کتاب به نمایش بگذارید، چاپ کتاب بهترین گزینه برای شماست. کتاب از لحاظ اعتباری که به حرفه شما می بخشد، در تبلیغات برند شما نیز بسیار موثر است.

نوشتن یک کتاب خوب باعث می شود تا افراد ارتباط عمیق تری با شما برقرار کنند و این خود نیازمند تخصص است. تکنیک هایی در چاپ این آثار وجود دارد که تاثیر آن را در ذهن مخاطب دوچندان می کند.

فرایند چاپ حرفه ای با توجه به مقرون به صرفه بودن، بیشترین تاثیرگذاری را در افراد خواهد داشت. کتاب ها به نسبت این که در تعداد کم چاپ می شوند، هزینه معقولی دارند.

ممکن است پروسه چاپ و طراحی کتاب در مقایسه با دیگر ابزارهای تبلیغاتی زمان بر باشد، اما قطعا نتیجه بهتری خواهد داشت. به علاوه، با چاپ با کیفیت، موقعیت های شغلی و اقتصادی بسیاری برای شما ایجاد می کند.

میزان استفبال افراد از کتاب به مراتب بیشتر است. چرا که اطلاعات گسترده تری را در اختیار مخاطب قرار می دهد. افراد زمان زیادی را صرف خواندن کتاب می کنند و به همین دلیل احساس نزدیکی بیشتری با صاحب آن خواهند کرد.

معمولا برای چاپ کتاب در تیراژ بالا از چاپ افست کتاب استفاده می شود. چاپ دیجیتال کتاب برای تیراژ زیر هزار عدد مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه از دستگاه های صحافی مجهز برای چاپ در تعداد کم و زیاد استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه ها کتاب در سریع ترین زمان ممکن به چاپ می رسد.

طراحی کتاب حرفه ای

هزینه چاپ کتاب به جنس کاغذ و صحافی آن بستگی دارد. هرچه از رنگ های بیشتری در چاپ انواع کتاب استفاده شود، هزینه آن هم به مراتب بیشتر خواهد بود. هم چنین، تعداد صفحات فاکتور اصلی در تعیین قیمت چاپ می باشد.

نکته مهم دیگری که باید به آن توجه کرد اندازه یا قطع کتاب است. از روش دیجیتال برای کتاب هایی با قطع کوچک استفاده می شود. در مقابل، چاپ افست برای کتاب های بزرگتر بسیار متاسب است که نمونه آن را در روزنامه ها مشاهده می کنید.

مرکز طراحی و چاپ قاصدک سفید متخصص در طراحی حرفه ای با بهترین کیفیت و قیمت مناسب می باشد! برای اطلاع دقیق تر از تعرفه طراحی کتاب و استفاده از تخفیف ویژه چاپ با چاپ قاصدک سفید تماس حاصل فرمایید.

چاپ کتاب

جهت چاپ کتاب با شماره زیر تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۴۱۸۹۱۰

ایمیل پذیرش سفارشات:
order@ghasedakprint.com

اینستاگرام قاصدک سفید:
instagram.com/_ghasedakprint

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت برای قاصدک پرینت محفوظ می باشد. طراحی و سئو توسط   آسمونی