1/5 - (1 امتیاز)

 

چاپ گلاسه سطحی صاف و براق ایجاد می کند که نمایش هر چه بهتر متون و تصاویر کمک فراوان می کند. چاپ گلاسه بر روی کاغذ گلاسه زیبایی بیشتر نسبت به کاغذ تحریر ایجاد می نماید. کاغذ گلاسه برای پوسترها و تراکت ، بروشور و… کاربرد فراوان دارد و به زیبایی و اثر بخشی چاپ کمک فراوان می کند.

کاغذ گلاسه داری سطحی بدون بافت است که به جذب رنگ کمک فراوان می کند. براق بودن سطح گلاسه باعث شفافیت رنگ ها و زیبا تر شدن رنگ ها می شود. از لحاظ قیمتی کاغذ گلاسه دارای قیمت بالاتر نسبت به کاغذ تحریر است. بواسطه کشیده شدن روکش براق روی گلاسه سطح هموار شده و مقاومت متریال هم بالاتر می رود.

چاپ گلاسه روی کارت ویزیت

چاپ گلاسه روی کارت ویزیت

چاپ گلاسه خصوصا برای تصاویر رنگی بسیار مناسب است. برای انتخاب کاغذ گلاسه مرغوب برای چاپ بایستی توجه کرد کاغذی مرغوب تر است که سنگین تر باشد. کیفیت چاپی روی چنین کاغذی بهتر است.


انجام تمامی امور چاپ در مرکز چاپ قاصدک سفید


از انواع کاغذ گلاسه می توان به نوع مات و براق و یک رو یا دو رو اشاره کرد که هر یک استفاده و کاربرد خاص خود را دارد. از جمله کاربردهای چاپ گلاسه می توان به استفاده در چاپ مجلات و کتاب ، کارت ویزیت و بروشور و… اشاره کرد. ایجاد کارت ویزیت با رنگ های جذاب نیازمند دقت در چاپ و استفاده از متریال مناسب برای جذب رنگ دارد که گلاسه این قابلیت ها را دارد.