رای شما post

کارت ویزیت سوسماری

کارت ویزیت ها انواع و اقسام مختلفی دارند و با نام های مختلفی شناخته می شود.به عنوان مثال چه از کارت ویزیت گلاسه و یا از کارت ویزیت سوسماری استفاده کنید، به طور کل، از یک روش تبلیغاتی بهره برده اید که ابتداکسب و کار شما را معرفی می کند و سپس اطلاعات لازم را از قبیل شماره تماس، آدرس و… به متقاضیان شما می دهد.

کارت ویزیت وظیفه معرفی کسب و کار شما را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل برعهده دارد و هیچ وظیفه عمده دیگری برای شما به طور مستقیم بازی نمی کند. کارت ویزیت برای تبلیغات و بازاریابی شما به طور مستقیم استفاده نمی شود. اما شاید بتوان گفت به دلیل اینکه اولین مرحله تعامل شما با مشتری یا ارباب رجوع توسط ارائه کارت ویزیتتان می باشد و از آنجا که برخورد اول همیشه مهم و تاثیر گذار خواهد بود، کارت ویزیت به طور غیر مستقیم بخشی از کار بازاریابی و تبلیغات شما را برعهده خواهد داشت.

کارت ویزیت سوسماری

کارت ویزیت سوسماری

تاریخچه کارت ویزیت به آنجا برمی گردد که شاهزادگان و اشرافزاده ها برای دیدار با اشخاص مهم دیگر، کاغذ یا پوستین و یا چیزی شبیه آن را جلوتر برای شخص ملاقات شونده، می فرستادند تا خود را به او معرفی کرده، از سوابق اشرافزادگی خود نوشته و قرار رسمی ملاقات را با او بگذارند. در واقع این همان تعامل اول با مخاطب بوده که شخص ملاقات کننده از خود به مخاطب ارائه می داده است و اهمیت معرفی ابتدایی را نشان میدهد.


چاپ کارت ویزیت فوری با بهترین کیفیت در چاپ قاصدک سفید


کارت ویزیت سوسماری مانند گلاسه ضخامت یکسانی دارند. تفاوت در این است که در این کارت یک مقدار بافت وجود دارد. کارت ویزیت سوسماری از نظر ضخامت همانند کارت گلاسه یو وی می باشد. بافت کاغذ این کارت به صورت برجسته می باشد و قابل لمس خواهد بود، به همین دلیل باعث القای حس تازه و جلوه ای خاص به این کارت می شود.

در ایران کارت ویزیت آخرین چیزی است که تجار و صاحبان مشاغل به آن توجه می کنند و گاهی حتی کارت ویزیت خود را تلفنی و بدون هیچ ایده درطراحی، سفارش می دهند و متوجه اهمیت بازاریابی غیر مستقیم توسط کارت ویزیت نمی باشند. اما ما در اینجا توصیه می کنیم، طراحی کارت ویزیت خود را به یک متخصص گرافیک بسپارید و آن را جدی بگیرید.